Dünya’da Öğrenci Evi Trendi

Savills'in World Student Housing raporuna göre 2016 yılında öğrenci konutuna küresel yatırım miktarı 16,4 milyar dolara erişti. Öğrenci konutlarına yapılan yatırımlar birçok Avrupa ülkesinde ve ABD'de %200-400 aralığında artış gösterdi.

Dünya çapında öğrenci konutlarına yapılan yatırımların getirisi konut ve ofis yatırımlarına göre ortalama %20 daha fazla kira getirisi sağladı.

Düzenli ve Artan Kira Geliri

ÜniŞehir, yatırımcılar için de çok cezbedici avantajlar sağlamakta… Bunların başında düzenli ve artan kira geliri geliyor. Özellikle yurt sayısının ve fiziki koşulların yetersiz olduğu bölgelerde yeni, modern ve öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde projelendirilmiş yaşam alanlarına talep artıyor.

Bu durum da, hem öğrencilerin hem de yatırımının karşılığını düzenli kira geliriyle alan yatırımcının yüzünü güldürüyor.

Yatırımın Hızlı Geri Dönüşü

ÜniŞehir, 7 yıl gibi kısa bir sürede küçük yatırımları büyük getirilere dönüştüren ve 7 yılda geri dönen alternatif ve dinamik bir yatırım fırsatı sunuyor.

Hatta, konut değerinin artış oranının (proje tamamlandığında en az lansman fiyatına oranla %50 değer artışı) hesaba katılmasıyla geri dönüş süresi 7 yılın altına dahi düşebilmektedir.

Ev Sıcaklığında Yaşam

ÜniŞehir'de her şeyden önce çok modern ve titizlikle takip edilen bir hizmet sunuluyor. Öğrenci evlerinde güvenlik ve temizlik ön planda…

Çamaşır ve ütü hizmetleri gibi hizmetler ile öğrencilerin çalışmalarına daha fazla zaman ayırabilecekleri bir yaşam tarzı sunuyor.

Bu evlerde yaşayan öğrenciler kendilerini evlerinde hissedecekleri ayrıcalıklı bir yaşama adım atıyorlar.

Üniversite’nin Yanıbaşında Güvenli ve Fonksiyonel Yaşam

ÜniŞehir, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin yanı başına 17 bin m² arsa üzerine kampüs şeklinde tasarlanan, Türkiye'nin en büyük öğrenci şehri projesi olma özelliğine sahip. 50 m² farklı tip ve manzara seçenekleri ile bu evler sıcak, rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Özel kütüphanesi dışında üniversite öğrencilerinin bölümlerine ve ihtiyaçlarına uygun çalışma odalarını ve alanlarını da kampüs bünyesinde sunan ÜniŞehir; sadece eğlenceye ve konfora değil, eğitime de farklı ve ayrıcalıklı bir dokunuş yapıyor. Sahip olduğu tüm eğitim ve sosyal imkanları ile öğrencilerin tüm ihtiyacı tek bir çatı altında toplanıyor.

Yaşayan Şehir: ÜniŞehir

Genç insanlara ev sahipliği yapacak olan ÜniŞehir, onlar gibi genç düşünen bir anlayışla hayata geçiyor. Spor salonları ve spor stüdyoları, kafe & restorant, spa, kapalı havuz, çalışma ve bilgisayar odaları, lounge alanları, tv ve oyun odaları, kareoke, konferans odaları, mağazalar, market, fotokopi merkezi, kuaför, kuru temizleme, çamaşır & ütü odası, sanat ve müzik odası, depolama sistemi, revir, kapalı otopark, aileler için kısa süreli konaklama imkanı gibi gelişmiş sosyal alanlarıyla öğrencilerin isteklerini ve beklentilerini profesyonel şekilde karşılıyor.

444 73 58