ÜNİŞEHİR HAKKINDA

Üniversitelerin sürekli yaygınlaştığı, üniversite okuyanların sayısının da buna bağlı olarak arttığı ülkemizde, bugüne kadar üniversite öğrencilerinin barınma sorununa kalıcı bir çözüm üretilemedi. Özellikle sınırlı bir kapasiteye sahip olan öğrenci yurtları, yoğun ihtiyacı karşılamakta yetersiz kalıyor.

2018 yılı itibariyle 41.000'i bulan öğrenci sayısıyla Zonguldak'ta hayata geçireceğimiz ÜniŞehir ise işte bu soruna bir çare olarak ortaya çıktı. Amacımız hem gençlerin öğrenim hayatları boyunca hak ettikleri şekilde yaşam standartlarını yükseltmek, hem de yatırımcılar için kazançlı bir yatırım alternatifi sunmak.

AVM, ofis ve konut stoklarında önemli ölçüde doygunluğa erişen gayrimenkul sektöründe, “Öğrenci Rezidansları” en karlı yatırım fırsatı olarak ön plana çıkıyor.

Özellikle yurt sayısının ve fiziki koşulların yetersiz olduğu bölgelerde yeni, modern ve öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde projelendirilmiş yaşam alanlarına talep artıyor. Bu durum ise hem öğrencilerin hem de yatırımının karşılığını düzenli kira geliriyle alan yatırımcının yüzünü güldürüyor.

Bağımsız daireler halinde satılan öğrenci evlerinin kiraya verilmesi ve işletilmesi sistemine dayanan ÜniŞehir; yatırımcısına her ay düzenli kira geliri, öğrenciye ise kaliteli ve konforlu bir yaşam sağlıyor.

ÜniŞehir, kampüs şeklinde tasarlanmış sadece öğrencilerin kalabileceği konseptiyle değeri her geçen gün artan, aynı zamanda talebin hiç bitmeyeceği bir yatırım aracı olma özelliği taşıyor.

ÜniŞehir 7 yıl gibi kısa bir sürede küçük yatırımları büyük getirilere dönüştüren ve 7 yılda geri dönen alternatif ve dinamik bir yatırım fırsatı sunuyor. Üstelik, konut değerinin artış oranı (proje tamamlandığında en az lansman fiyatına oranla % 50 değer artışı) hesaplandığında geri dönüş süresi 7 yılın altına dahi düşebilmektedir.

ÜniŞehir'de 99.000 TL'den
başlayan fiyatlar ve

peşinatsız, faizsiz,
ara ödemesiz, bankasız ödeme

imkanları ile gayrimenkulün
"Sahibi Siz, Kiracısı Biz" oluyoruz...

444 73 58